AASTA KÄSIRAAMAT 2023!

"Kuidas luua lapsega usaldusväärne ja tugev suhe"

Lihtne ja toimiv viis, kuidas luua, hoida ja taastada lapsega lähedane ja armastav suhe ning jääda vanemana samaaegselt lapse jaoks autoriteediks.

* Raamat on läbi müüdud nii minu e-poes kui ka Apollos. Ainuke võimalus see praegu soetada on Rahva Raamatust!

Raamatust

Enamik vanemlikke väljakutseid on tegelikult hõlpsasti lahendatavad suhteprobleemid.

Keegi meist ei ärka hommikul üles mõttega, et tahaks täna lapsega halvasti käituda. Muideks, ka lapsed ei ärka hommikul üles kindla plaaniga vanemaid närvi ajada. Laps, kes on vanematega turvalises ja lähedases suhtes, on avatud juhendamisele, mõjutusele ja koostööle. Tugev suhe vanemaga on lapsele otsekui Põhjanael, mis suunda näidates kujundab lapse moraalset kompassi ja väärtushinnanguid. Selline suhe toetab lapse arengut ja annab parima hüppelaua iseseisvaks eluks.

Just sellest see raamat räägibki – kuidas luua, hoida ja taastada lähedast ja armastavat suhet, jäädes samaaegselt lapse jaoks autoriteediks, kelle järgi laps loomupäraselt joondub.

“Rahumeelse vanemluse käsiraamatu” suhtepüramiidi kontseptsioon aitab lapsevanemal ja lapsel jõuda sellise suhteni. Suhtepüramiidil on neli taset ning need on omavahel hierarhilises seoses:

  • lapse turvatunne
  • lapse suhtevajadused
  • igapäevane vanemlus
  • üks-ühele kvaliteetaeg

 

Raamatust leiad selged arusaamad ja juhised, kuidas olla lapsele turvaline täiskasvanu, millised on lapse kuus suhtevajadust ja kuidas neid täita, millised on eakohased ootused ja piirid ning kuidas jõuda sügava psühholoogilise läheduseni, mis kestab ka pärast lapse täiskasvanuks sirgumist.

* Hinnas sisaldub €2.76 tarne hind Omniva pakiautomaati!

Miks tellida raamat eelmüügist?

Eelmüügist ja otse autori käest raamatu tellimisel on mitu boonust:

15% soodushind hilisemast letihinnast

Autori isiklik pühendus raamatu tiitellehele

Tasuta allalaaditav (PDF formaadis) töövihik, mis aitab õpitut paremini kasutusele võtta

Kutse eksklusiivsele videokõnele koos autoriga (kõne toimub oktoobri lõpus ja selle kohta tuleb teavitus e-posti teel)

Mida arvavad raamatust eksperdid?

AIVAR HALLER

Euroopa Lastevanemate Liidu asepresident, Eesti Lastevanemate Liidu juhatuse liige

„Taneli kirjeldatud rahumeelne vanemlus on lapsega koos kasvamise teekond. See lihtsas keeles praktiline lugemine lapsevanemalt lapsevanemale on üha jõulisemalt vastanduvas maailmas kui põlvkondadeülese leppimise käsiraamat. Endast ja oma perest lugupidav vanem leiab siit lapse eakohase arengu aluspõhimõtteid, mis on otseselt seotud tema enda isikliku arenguga.“

KARMEN MAIKALU

Psühholoog, pereterapeut, Gordoni perekooli ja Imelised aastad koolitaja

„Siia raamatusse on kokku põimitud tuntud vanemlusautoriteetide parimad lähenemised, millele on lisatud tubli annus meie oma Eesti hõngu. Teoreetilist poolt ilmestavad kõikidele lapsevanematele tuttavad igapäevaelu näited koos konkreetsete soovitustega, mida keerulistes olukordades ette võtta. Äratundmist ja kasulikke mõtteid leiavad siit igas vanuses laste vanemad.“

MERILIN MANDEL

Kasvatuspsühholoog, raamatute „Jess, lapsed!" ja „Jess, inimesed!" autor

„Rahumeelne lapsekasvatus on korralik paradigmamuutus võrreldes praeguste lapsevanemate endi lapsepõlvega. Käesolev raamat oma ülesehitusega ühtlustab seda arenevat diskursust, tuues keskpõrandale kokku teooria ja praktika ning pakkudes toetavat õlga nii isadele, emadele kui teistele lapsi kasvatavatele täiskasvanutele.“

Autorist

Tanel Jäppinen, "Rahumeelse vanemluse" podcasti saatejuht ja sertifitseeritud vanemlusmentor (Jai Institute of Parenting, San Diego, USA), on pühendunud teaduspõhise, lapsest lähtuva ja rahumeelse vanemluse edendamisele Eestis.

Olles kolme lapse isa ja pühendunud abikaasa, kombineerib Tanel isiklikke kogemusi vanemana ja erialaseid teadmisi vanemlusmentorina, et toetada lapsevanemaid teadliku ja väärtuspõhise vanemluse teel. Tema eesmärk on julgustada vanemaid keskenduma oma pere unikaalsetele väärtustele ja vajadustele ning vältima karistusi ja teisi manipuleerivaid kasvatusmeetodeid.

Taneli populaarse “Rahumeelne vanemluse” Facebooki grupiga on liitunud enam kui 27 tuhat lapsevanemat, ja tema tasuta rahumeelse vanemluse virtuaalsetest lühikursustest on osa võtnud enam kui 35 tuhat eesti peret. Lisaks on tema vanemlusprogramm Lapsevanem 2.0, rahumeelse vanemluse töötoad ja rahumeelse vanemluse Raamatuklubi pakkunud toetust tuhandetele Eesti peredele.

Tänu Taneli missioonile ja vanemaid toetavale lähenemisele on teda kutsutud esinema enam kui 50 organisatsiooni, sealhulgas lasteaedadesse, koolidesse, peredega seotud MTÜdesse ning ettevõtetesse ja organisatsioonidesse nagu Nortal, PlayTech, Salv Technologies ja Tervisekassa, kus ta on rääkinud peresuhetest, era- ja tööelu tasakaalust ning vanemlusest.

Taneli kirg ja pühendumus vanemlusele ja pereväärtustele on muutnud ta hinnatud eksperdiks ja mõjutajaks Eesti vanemluskogukonnas.

€19.95

* Hinnale lisandub €2.76 tarne hind Omniva pakiautomaati!
2023 © Rahumeelse vanemluse raamatuklubi